869 views
0
0 Comments

Dobrý den, opět konec roku a mě se přemítá v hlavě spoustu myšlenek co vlastně přinesl. S manželem jsme se brali 24.4.1993 celou dobu u nás vázla komunikace. Když mě něco trápilo a chtěla jsem to řešit neměl zájem. Když chtěl řešit manžel tak já už byla ve fázi že už mě to ani nezajímalo. Prošli jsme si nevěrou ( né zároveň ale z obou stran) ublíženim, ztrátou důvěry…A já zůstala na ledacos apatická.Jsme zpátky spolu již několik let. A já si vyčítám že jsem svůj život nezměnila když byla příležitost. Čekala jsem až budou děti dospělé…pak zase abych neranila rodiče, oddalování otázky bydlení, špatná finanční situace. Nějaké dluhy a manžel víc než rok na nemocenské.. Ekzémy a diag.cukrovka.Dcera už má svůj život s přítelem a chystají svatbu(17.6.2017)Syn již druhým rokem pracuje v zahraničí a je taky spokojený. S dětmi mám pěkný vztah a jsme v kontaktu.Ale ve vztahu nejsem šťastná. Sex mě nebaví, toužím po milování. V tomto směru máme úplně odlišné potřeby. Trpím bolestmi krční páteře a tím spojené bolesti hlavy. Které řeším jednou měsíčně masáží. Mám pár opravdových přátel a lidiček kolem sebe na kterych mi záleží a neustálou tendenci celý život někomu pomáhat a nebo jen dělat radost.Co můžu pro sebe udělat a kam se posunout? Poraďte prosím. Děkuji za váš čas a odpověď. A přeji Vám pohodové vykročení do nového roku v plném zdraví, kouskem štěstí a spoustou lásky! Libor 22.2.1972,Lenka 9.12.1974, dcera Michaela 25.1.1994 + přítel Jan 4.1.1988 a syn Petr 17.6.1996

0

Hezký den , Lenko

Děkuji za důvěru a vítám vás v poradně.Do Nového roku vám přeji dostatek sil a odhodlání změnit vše,co vám už přestalo sloužit a fungovat.Zdravou energii mysli to uskutečnit a dotáhnout do zdárného konce,dovolit si být šťastná,svobodná,zdravá.Naučit se lásku přijímat,ale i dávat a v tom Novém roce vědomě vstoupit do rovnováhy ženy a muže.

Bohužel musím konstatovat,že se nacházíte ve zlomovém životním období a v nefunkčním vztahu,kde odešla láska a zůstala pouze závislost,pouta,strach a nejistota.

Teď je potřeba si uvědomit k čemu to potřebujete a k čemu vám je to ještě dobré,zůstávat někde,kde to nefunguje.

Děti odešly jsou dospělé,spokojené a je o ně postaráno,teď je načase , aby jste zachránila sama sebe a uvědomila si,co vlastně chcete a kudy se vydat,co změnit,pustit a co opustit úplně.

Pokud budete zachraňovat a pomáhat druhým, jen si blokujete ten čas pro sebe,kdy máte pomoci sobě.Být schopná jít vlastní cestou a osvobodit se od závislostí a pout rodinné karmy.Také je,ale pravda,pokud pomáháte druhým,pomáháte i sobě.Vše musí být v rovnováze.Popřemýšlejte.

Vy sama se musíte rozhodnout,nikdo jiný to za vás neudělá,vždy bude něco před vámi,že nemáte,nemůžete atd…

Je třeba se odprostit od zbytečností a jít svou vlastní cestou.S manželem jste si vše dali,už si nic nedlužíte.Partner vám vše ukazuje svou nemocí,nemohoucností- alergie cukrovka…

Na co nebo na koho jste alergická vy? Kde si nedovolíte splnit své sny,touhy a přání?V čem si blokujete sladkost života a lásku? Cukrovka,hormonální porucha-nesplněná přání.

Tam vás partner trénuje,ukazuje a učí….jen otevřete oči a dívejte se,vše se vám otevře a ukáže,jen si to dovolte.

Chcete.li na sobě pracovat,musíte někde začít,stačí jedna malá změna ve vašem životě a vše se vám uvolní,vstoupí k vám nová energie,síla a začnou se věci kolem vás měnit.

Vše je ve vás,vše je na vás.Budete potkávat lidičky,kteří vám pomohou překonat tyto časy transformace a změn

Pokud se chcete objednat na vědomé , mentální koučování nebo jakoukoli terapii,která by vám otevřela dveře,volejte na tel. 602 795 216 , dohodneme vše podstatné,potřebujete jen nasměrovat,pak vám to už pošlape samo.

Pokud zvládnete sama a jinak,přeji vám v tom dostatek odhodlání a vůle dotáhnout do zdravého konce.

Ať se vám daří a zvládnete svůj úkol.Ať jste šťastná,je to tak blízko…..

S úctou a láskou

Regenerační studio – Pohoda
Vedení osobního rozvoje
Transformace života
Vědomé koučování
Terapie,konzultace,Karmalogie
Eva Krištofová