840 views
0
0 Comments

Dobrý den. Ještě nejsem ve věku, kdy mé vztahy s kluky nejsou tak vážné, jako v dospělosti, ale přesto jsem ve věku, kdy řeším plno věcí s kluky. Mám kluka, kterého mám moc ráda a on mě. Znám ho moc dobře, vím o něm vše a znám i jeho nejmenší zlozvyky. Bohužel bydlí někde jinde než já a jeho rodiče mu moc nedovolují chodit ven. Většinou si domluvíme schůzku a on ji kvůli nim musí zrušit. Vždy jsem to brala pozitivně a říkala si, že se uvidíme jindy atd, ale teď po půl roce mě to spíš zraňuje a jsem z toho smutná a zmatená. Není to tak, že bych byla na něm závislá nebo tak něco, ale jsem s ním ráda. Ani si moc nepíšeme, protože jeho rodiče mu zabavují tablet atd. Nechci o něj přijít, ale v poslední době mám výkyvy nálad, kdy si říkám, zda to má vůbec smysl. Zda mám na něj neustále čekat a zda to někam vede. Ale asi bych nedokázala se s ním nebavit, jako doposud. Asi jsem jen přecitlivělá, protože mám měsíc před přijimačkama. Stýská se mi, ale jsem zmatená. Proto žádám o radu, co mám dělat, a co se se mnou děje. Moc prosím o Vaši radu a Děkuji předem za odpověď.
Alice 21.5.2002, Martin 27.6.1999

0

Krásný den, Alice

Posílám pozdravení a vítám tě v poradně. Vnímám,že jsi se posunula,jak uvnitř sebe,tak ve vztazích s kluky.

Už přemýšlíš jestli to má cenu,jestli čekat.Všechno má svůj význam,smysl,řád a důvod.Čemu se máš naučit? Trpělivosti,nalezení cesty,sama v sobě,co chceš a co už nepotřebuješ.

Co chceš a co si přeješ,zatím jdi, A co už nepotřebuješ,jen propusť ze svého života,uleví se ti,nech to být.Máš se naučit poslouchat sebe,ne partnera.

Věř,že pokud máte spolu být,cesta se vždy najde a to jakákoliv.Pokud tomu něco brání,není to v souladu s trpělivostí a vytrvalostí.

Ve svém životě máš přijmout muže,mužskou energii,otce.Učit se s tím pracovat a hlavně vše vykomunikovat,sama, si říct nahlas , co chceš a co se ti nelíbí.

Více komunikuj s přítelem,co cítí on k tobě a co by si přál.Tím mu nastavíš i své zrcadlo,co chceš od tohoto přátelství ty.

Je potřeba se v tomto vztahu někam posunout.Pokud tě to nenaplňuje,opusť to.Pokud máš dobrý pocit,zůstaň a pracuj na sobě,co si zakazuješ a nedovoluješ , ty? Vrať se k sobě,tam máš všechny své odpovědi.

Zvládneš to,jsi na cestě v dozrávání v ženu a to jsou tvé životní zkušenosti,kterými máš projít……nech volný průběh emocím a nech některé věci,ať se stanou.

Přeji ti pokoj v duši,lásku v srdci a čistotu v mysli.AŤ SE VŠE DAŘÍ,TAK JAK MÁ.

S úctou a láskou

Regenerační studio – Pohoda
Vedení v osobním rozvoji
Psychoterapeut
Eva Krištofová