Vztah

Vítám vás na mých stránkách, vítám vás v poradně. Zadejte otázku nebo dotaz.Pokud se chcete objednat ke konzultacI, sezení nebo terapii – zadejte do kolonky datum narození a  jméno. Pokud nechcete aby váš dotaz byl veřejný vyplňte si kolonku anonymně,můžete zanechat i tel.číslo.Naleznete na konci ve spodní části.Tento dotaz mi přijde automaticky na e-mail. a nebude publikován veřejně.Tato spolupráce je jen stručná a orientační.Děkuji za pochopení.

Zadejte jméno, přijmení,datum narození,tel.číslo.Podíváme se na to,co zatím nevidíte.

VLOŽENÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ SOUHLASÍTE S PODMÍNKAMI OCHRANY OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Děkuji vám za důvěru,spolupráci a objednávky.

415 zhlédnutí
0
Anonymous

Dobrý den,

chtěla jsem se zeptat na vztah Jana 30.4.1980 a David 12.8.1977. Děkuji Jana

0

Hezký den,Jani

Vítám vás v poradně v osobním rozvoji.Nakoukneme trošičku na váš vztah,ukážeme si,co zatím nevidíte,ale cítíte,že potřebujete něco udělat jinak.
Snad něco hledáte nebo se ptáte proč.

Věřte,vše má své důvody i to,že jste potkala tohoto partnera.Momentálně se nacházíte ve fází transformace – změny ve vztahu,JAK V MYŠLENÍ TAK KOMUNIKACI.

Vaše postavení čísel je karmicky zatíženo u vás přes těžkou sedmičkovou karmu ve vztazích a nehodách v nich a tím se naučit duševně a duchovně přijímat partnerské zátěže,něčemu se přiučit a neutíkat.

Vše dotahovat do konce a vnímat jak se u toho cítím uvnitř sebe.Odprostit se od rozumových zátěží a více používat citovou vyrovnanost,být měkkčí v partnerském soužití.Nic netlačit,pozorovat a pracovat se vším , co se mi nezamlouvá.

Vše se před vámi otevře,pokud si to dovolíte.Nic netrvá věčně k nalezení vlastní cesty k sobě.

Potřebujete zvýšit své sebevědomí,aby jste si ve vztahu více důvěřovala.Nutností pro vás je komunikace.Omluvit i o tom,co se mi nelíbí nebo mne trápí,to je základ.Uvolní se vám napětí ve vztahu a vyčistí se vzduch.

Pokud uvažujete o rozchodu , nebude to úplně jednoduché,partner je mentálně závislý,máte spolu plnou numerologickou mřížku,kde nejsou zcela otevřená vrátka.

Vám chybí v životě maminka,nemáte ženský vzor a partner vám to zrcadlí přes svého otce,kde se to potřebuje vyčistit.

V numerologické mřížce má partner Saturna – učitele,může prožít velmi silné zážitky v oblasti mezilidských vztahů v rodině s rodiči a lidmi kolem sebe,finanční jistoty a případně i zdraví.

V životě projdete zkouškou trpělivosti a vytrvalosti,získáte ponaučení ze životních zkušeností a karmické zátěže.MŮŽE SE PROJEVIT VLIV RODIČŮ NEBO BLÍZKÝCH.
Důležité je milovat a být milována.Soustřeďte se na dokončování a celistvost ve všem,co děláte.

Pokud potřebujete pracovat sama se sebou a někam nasměrovat jsem tady pro vás a objevíme ve vás to,co právě potřebujete,stačí mne kontaktovat.

Vše je jen o rozhodnutí a výběru cesty. Přeji vám nalezení toho,co v sobě hledáte a co ještě nebylo objeveno

S úctou

Regenerační studio – Pohoda
Psychoterapeut
Praktik metody TKDM

Odešlete dotaz anonymně

Odpověď vám mileráda zašlu na Váš e-mail. Nebude publikován veřejně.

Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů