vztah

Vítám vás na mých stránkách, vítám vás v poradně. Zadejte otázku nebo dotaz.Pokud se chcete objednat ke konzultacI, sezení nebo terapii – zadejte do kolonky datum narození a  jméno. Pokud nechcete aby váš dotaz byl veřejný vyplňte si kolonku anonymně,můžete zanechat i tel.číslo.Naleznete na konci ve spodní části.Tento dotaz mi přijde automaticky na e-mail. a nebude publikován veřejně.Tato spolupráce je jen stručná a orientační.Děkuji za pochopení.

Zadejte jméno, přijmení,datum narození,tel.číslo.Podíváme se na to,co zatím nevidíte.

VLOŽENÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ SOUHLASÍTE S PODMÍNKAMI OCHRANY OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Děkuji vám za důvěru,spolupráci a objednávky.

2013 zhlédnutí
0
Anonymous

Dobrý den paní Evo,

ráda bych se zeptala na budoucnost vztahu Viera 4.4.1960 a Tomáš 18.3.1960.

Děkuji a přeji hodně úspěchů Viera

0

Hezký, dobrý den,paní Viero,

děkuji, vítám vás v poradně Regeneračního studia – Pohoda a přeji vše dobré.

Pokud se vám zdá,že potřebujete ve vztahu něco změnit nebo udělat jinak,tak se vám to nezdá.

Nacházíte se ve fází transformačního posunu,opustit nefunkční a těšit se na nové vize,novou cestu a lepšímu přístupu,jak k sobě tak k partnerovi.

V prvé řadě je velmi důležité se zastavit a položit si otázku,milujete svého partnera a on vás?

Pokud je u vás láska přítomná vše půjde samo,pokud ne,možná jste došli do fáze odloučení a uvolnění ze svých vazeb,které už jsou u konce.A jít si každý svou cestou.

Na tuto otázku si musíte odpovědět vy sama,jestli to za to stojí.

S partnerem jste energetičtí sourozenci,partnerství bratr- sestra.Toto partnerství je pomoci jeden druhému,ale také máte stejnou energii a proto vždy jeden s partnerů potřebuje si někam vyšlápnout,třeba do jiné společnosti nebo nějaká nová místa aby jste si měli o čem doma povídat.

Každé partnerství a každý vztah vyzařuje určité informace a vibrace.U vás datum narození jsou karmické 4, které dohromady tvoří silnou energetickou 8.

Pro vás je důležité si uvnitř sebe vyřešit otce,ať to s ním máte jakkoliv,odráží se vám to v partnerství jako zrcadlo s muži.

Potřebujete tu čtyřkovou energii dostat ven,jak v sexualitě,tak v práci a zručnosti.Není dobré tuto energii obracet dovnitř,vznikají tak autoimunitní nemoci a poruchy.

V partnerství komunikovat,projevit city,emoce,otevřít se.Partnerovi dejte prostor,svobodu,potřebuje to,je psychická jednička.Může se cítit trošku jako obětní beránek,pokud si spolu nevyjasníte priority.

Každé partnerství je trénink,lekce,učení.Naslouchejte jeden druhému,naslouchejte sobě a vaše napětí se uvolní,vy sama víte jestli v tomto vztahu chcete být a proč.Tak to jen udělejte.

Pokud s tím chcete pracovat více do hloubky,můžete zavolat a domluvíme konzultaci s terapií přímo pro vás.Vše je uvnitř vás,jak se rozhodnout pracovat na svém osobním rozvoji.

Mějte lásku v srdci,klid v duši a čistou mysl,pak vše jde samo a jen jste.

S Úctou

Regenerační studio – Pohoda
Vedení v osobním rozvoji
Psychoterapeut
Praktik Metody TKDM
Eva Krištofová

Odešlete dotaz anonymně

Odpověď vám mileráda zašlu na Váš e-mail. Nebude publikován veřejně.

Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů