Vztah

Vítám vás na mých stránkách, vítám vás v poradně. Zadejte otázku nebo dotaz.Pokud se chcete objednat ke konzultacI, sezení nebo terapii – zadejte do kolonky datum narození a  jméno. Pokud nechcete aby váš dotaz byl veřejný vyplňte si kolonku anonymně,můžete zanechat i tel.číslo.Naleznete na konci ve spodní části.Tento dotaz mi přijde automaticky na e-mail. a nebude publikován veřejně.Tato spolupráce je jen stručná a orientační.Děkuji za pochopení.

Zadejte jméno, přijmení,datum narození,tel.číslo.Podíváme se na to,co zatím nevidíte.

VLOŽENÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ SOUHLASÍTE S PODMÍNKAMI OCHRANY OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Děkuji vám za důvěru,spolupráci a objednávky.

343 zhlédnutí
0
Anonymous

Dobrý den chtěla by jsem se zeptat na vztah. Já 20.11.1980 on 15.10.1978. Jsem spolu jen chvíli asi tři měsíce ale zajímalo by mě jestli to má budoucnost. Děkuji Petra

0

Hezký a dobrý den,Petro

Vítám vás u mne v poradně,myslím,že už v tuto chvíli i po třech měsících tušíte,jak se v tomto vztahu cítíte,jestli komfortně nebo nikoliv.

Proč jste si na sebe tohoto partnera navázala a co se máte naučit.Žádný vztah není ideální a krásný navždy.Na každém vztahu musíte pracovat aby byl takový jak vy si přejete a dovolit uvolnit cestu pro své štěstí a radost.Dovolit si být šťastná a myslet svobodně,nesvazovat se,nepoutat se k tomu druhému.

Váš vztah je silně karmický a učíte se jeden od druhého v tomto vztahu pochopit jeden druhého,pochopit vztahy kolem sebe i ve vaši i jeho rodině,uvolnit vazby,netlačit na sebe,nechat volný průběh emocím a vyjadřovat se nahlas.

Mluvit a komunikovat o všem co se mi líbí a co už nepotřebuji,mít jasno v to , co chci a neočekávat od toho druhého,protože samo nic nepřijde.

Vždy se o to musíte postarat oba,každý máte svou cestu,nezasahovat do hranic toho druhého,pokud toto pochopíte i váš vztah má budoucnost a zůstanete svobodni i ve své mysli.

Máte se také učit trpělivosti,vztahy vás hodně ovlivní na mentální úrovni,mnohé se naučíte.Ve vašem životě málo figuruje ženská energie matky,mentálně a duševně vám chybí,je potřeba si to v sobě srovnat,aby jste našla cestu sama k sobě.

Budete-li cokoliv potřebovat nebo na sobě do budoucna popracovat, zavolejte.Je potřeba najít v životě směr a nový vítr do plachet.

Na vaši cestě vám přeji otevřenou mysl a vnímání otevřené.Hezký podzim vám oběma.

S úctou

Regenerační studio – Pohoda
Psychoterapeut
Karmalog
Praktik metody TKDM

Odešlete dotaz anonymně

Odpověď vám mileráda zašlu na Váš e-mail. Nebude publikován veřejně.

Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů