vztah a neustale rozchody

Vítám vás na mých stránkách, vítám vás v poradně. Zadejte otázku nebo dotaz.Pokud se chcete objednat ke konzultacI, sezení nebo terapii – zadejte do kolonky datum narození a  jméno. Pokud nechcete aby váš dotaz byl veřejný vyplňte si kolonku anonymně,můžete zanechat i tel.číslo.Naleznete na konci ve spodní části.Tento dotaz mi přijde automaticky na e-mail. a nebude publikován veřejně.Tato spolupráce je jen stručná a orientační.Děkuji za pochopení.

Zadejte jméno, přijmení,datum narození,tel.číslo.Podíváme se na to,co zatím nevidíte.

VLOŽENÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ SOUHLASÍTE S PODMÍNKAMI OCHRANY OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Děkuji vám za důvěru,spolupráci a objednávky.

469 zhlédnutí
0
Anonymous

dobry den, rada by som sa opytala na vztah mna 9.8.1963 a priatela 11.12.1959, sme spolu styri roky a nejak nam to stale nefunguje, su to neustale rozchody a nasledne zase danie sa do kopy, ja sa snazim na sebe hodne pracovat a odhalovat svoje programy, myslim, ze za ten cas som dost pokrocila, ale stale to nie je ono, niekedy mam pocit, ze priatel je velky manipulator a potom nasledne si hovorim, co ked stale nevidim nejaky program/blok v sebe, ktory to stale kazi a nemam ten spravny uhol pohladu, z mojej strany citim velku blizkost a lasku k priatelovi a preto som sa snazila, aby vztah fungoval, v poslednej dobe aj ked nastal rozchod a ja som sa snazila energeticky odpojit, aby bol uz klud on sa vzdy vtedy ozval a ja som neodolala v predstave, co ked nieco pochopil a bude to ine a lepsie, viete mi nejak poradit, ci ma este tento vztah nejaku perspektivu, alebo mame ist kazdy svojou cestou? dakujem za odpoved a prajem vsetko dobre

0

Hezký den

vítám vás u mne v poradně.

Nahlídneme na vaše čísla v numerologické mřížce. Jak píšete váš vztah je přijdu a odejdu.Chybí mu kořeny,harmonie,láska a svoboda,semknutí

U vás je důležité si uvnitř sebe zpracovat tatínka,mužský princip,muže jako takové,dívat se na ně z jiného úhlu pohledu,na poklidného bojovníka. Otevřít se mu jako žena – bohyně.

Pokud si upravíte vnitřní nastavení k otci,změní se vám i partnerské vztahy,úzce to s tím souvisí.

Partner vám jen ukazuje,trénuje. U vás je to v životě jak v začarovaném kruhu,stále vás to točí dokola a sama neumíte z kola ven.

Samozřejmě,že je to únavné,vyčerpávající a člověk hledá cestu ven. Partner je vaše druhá polovina,takže to,co se vám na něm nelíbí je uvnitř vás a tam si to opravte.

U partnera nefiguroval otec v dětství, vy jste byla v dětství hodně v samotě , buď vnitřní nebo vnější z toho všeho plynou partnerské karamboly-nedokážete si říct,co chcete,co se vám líbí a , co už ne.Tam se zaměřte na komunikaci a otevřenost jeden k druhému.Na vaši přirozenost.

Vše je ve vašich rukou,pokud uvnitř cítíte z tohoto vztahu odejít,nechat partnera jít si vlastní cestou,osvobodit se,tak to učiňte.Není třeba se držet nefunkčního.Potřeba si to srovnat v hlavě,ta je pro vás prioritní.

Pokud s ním chcete kráčet ruku v ruce je potřeba pracovat na nezpracovaném,obrátit pozornost k sobě a upravit vše,co nefunguje. Vždy je to výzva k dalšímu posunu.Vše je to cesta a učení pro vás dva.

Pokud si chcete projít terapií,stačí se objednat.Nechám to na vás.

Otevřít cestu ke svému srdci a vše se uvolní.

Hezký konec léta

Regenerační studio – Pohoda
Psychoterapeut
Praktik metody TKDM

Odešlete dotaz anonymně

Odpověď vám mileráda zašlu na Váš e-mail. Nebude publikován veřejně.

Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů