945 views
0
0 Comments

Dobrý den paní Evo.Podaří se mně letos najít práci? Petr 2.5.1965
Děkuji za odpověď.

0

Hezký den , milý Petře

Děkuji vám za důvěru a vámi položený dotaz.Určitě pomůže najít cestu i pro ostatní,kteří hledají.
Vše , co si do svých životů vědomě či nevědomě přitahujeme je pro náš posun vpřed. Vy jste si přitáhl ztrátu a nebo ukončení nějakého pracovního místa,které už vás nenaplňovalo nebo nesplňovalo to,co mělo.Vždy se to posune tam,kde to má být a život je o změnách a transformaci.

Vždy musí něco nefunkčního odejít aby mohlo pro vás přijít něco nového,smysluplného,lepšího a naplňujícího a toto se právě teď děje u vás,důvěřujte tomu,že práce pro vás bude.

Zastavte se,odpočiňte si a uvědomte si , co vlastně chcete a co už nepotřebujete.Vše se bude transformovat tím směrem,kde to vy sám povedete.

Překážky do cesty si dáváte pouze vy sám,takže pokud nemůžete najít práci je potřeba jen změnit myšlení na frekvenci,že práce je dost a najdu ji a odstranit své vlastni destruktivní programy jako je strach,nízké sebevědomí nebo nedůvěra v sebe či celkový vnější svět, že práci už nenajdu,zbytečně si dáváte programy , které vás brzdí,je potřeba je deaktivovat,odstranit.

Vše se vám časem otevře,pokud si to vy sám opět nezablokujete. Je jen potřeba si uvědomit,co vás naplňuje a baví a tam směrovat energii a něco proto udělat a změnit své postoje.

Pokud sedíte doma a nic proto neuděláte nic se nestane,potřebujete se jen rozhodnout a udělat první krok a nabídky se jen pohrnou.Zpracujte si svůj vnitřní svět.

Vyřešte si vztahy s nejbližšími a ve vašem okolí,uleví se vám,osvobodíte se,taky je potřeba změnit úhel pohledu sám na sebe a více si důvěřovat,oslovit zaměstnavatele,jít krůček po krůčku za svým,co si přejete,jen tak si splníte své sny.Volant svého života držíte ve svých rukou vy.

Kolem vás je spousty práce,stačí se jen rozhodnout a vybrat si.Zablokovaná energie se uvolní.
Na vaši cestě za sebepoznáním vám přeji jen to nejlepší.

Pokud chcete na sobě pracovat,jste vítán u mne v poradenství a vedení v osobním rozvoji ve vztazích,zdraví,práci a úspěchu,přes prožitkovou terapií hrou s TKDM.

ROZHODNUTÍ JE POUZE NA VÁS.

S úctou

Relaxační studio – Pohoda
Poradna a vedení v osobním rozvoji
ve vztazích,zdraví,práci a úspěchu
Emoční psycholog
Emo-Trans
Psychoterapeut
Kvantový praktik
Eva Krištofová