1.07K views
0

Dobrý den,paní Krištofová

zavedlo mne to na vaše stránky,asi je to tak dobře,početl jsem si a trošku pochopil.
Mám potíže se slinivkou,většinou dvakrát , třikrát za rok se mi vrací bolesti až záněty slinivky,marodím s tím vždy dlouho a nikdy se mi to nevyléčí,jen dočasně.Stále se to opakuje.
Chtěl bych pochopit proč se mi to opakuje,proč to stále prožívám,spousty věci v životě jsem si nechtěl připustit,myslíte,že to s tím souvisí?Rád vás i navštívím,zkouším zatím tuto vzdálenou cestou.
Děkuji za odpověď,ať se vám daří v tom,co děláte je to velice zajímavé.

Pavel Kroměříž narozen 16.4.1977

0

Hezký den,Pavle

Děkuji vám za dotaz,důvěru a objednávku,pokud se tak rozhodnete.Vše je o vás a vašich postojích, jak k sobě,tak k těm druhým,hlavně,ženám ve vašem případě.

Jedná se tady o lásku přijímanou a dávanou,vlastně jak jste na tom s rovnováhou a vlastním příjmem a výdejem,nejen energeticky,ale také psychicky.

Pankreatitida neboli zánět slinivky je syndrom,který může být dosti drastický a jenž vyplývá ze zánětu tkáně slinivky a cév.

Emocionální blok – nemoc se projeví u toho,kdo prožil nějakou událost,kterou má tendenci dramatizovat a vzbuzuje v něm živé emoce,vztek,zlost,napětí,dané jeho velkým očekáváním.
Zánět slinivky se projeví většinou u toho člověka,který si příliš k srdci bere svou rodinu.
Ve vašem případě určité nedorozumění buď z matkou,manželkou nebo přítelkyni.

V terapii si zaručeně vyřešíte problém,který vyvolává tento vleklý až chronický zánět orgánu lásky.

Nechám to na vás,až budete připravený ponořit se do podstaty potíží a vyléčit si to v sobě jednou pro vždy,zavolejte.Ráda vám otevřu, jak na to.

Budu se těšit na spolupráci,přeji mnoho štěstí v rozhodnutí a ať se vám v to daří.

S úctou

Regenerační studio – Pohoda
Psychoterapeut
Praktik Metody TKDM
Karmalog
Eva Krištofová