Zápcha

Vítám vás na mých stránkách, vítám vás v poradně. Zadejte otázku nebo dotaz.Pokud se chcete objednat ke konzultacI, sezení nebo terapii – zadejte do kolonky datum narození a  jméno. Pokud nechcete aby váš dotaz byl veřejný vyplňte si kolonku anonymně,můžete zanechat i tel.číslo.Naleznete na konci ve spodní části.Tento dotaz mi přijde automaticky na e-mail. a nebude publikován veřejně.Tato spolupráce je jen stručná a orientační.Děkuji za pochopení.

Zadejte jméno, přijmení,datum narození,tel.číslo.Podíváme se na to,co zatím nevidíte.

VLOŽENÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ SOUHLASÍTE S PODMÍNKAMI OCHRANY OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Děkuji vám za důvěru,spolupráci a objednávky.

1052 zhlédnutí
1
Katarina (anonymous)

Dobrý večer prajem. Dlhe roky mam tuhú stolicu resp orobk s vyprazdnovanim a zápchou. Skúšala som už kadečo bohužiaľ pomohlo len krátkodobo. To isté ma teraz aj môj 4r. syn. Stravujeme sa roznorodo. Viete mi poradiť ako proti tomu? Ďalšiu vec ktorej by som sa chcela zbaviť je chrasta v nose. Doniesla som si ju pravdepodobne z pôrodnice čiže mam ju necelé 4 roky. Chradta sa vytvorí odpadne a znova dookola. Je to nepríjemné lebo mi to v nose vadí. Takisto som skúšala kadečo ale pomohlo len na chvíľu. Ďakujem za váš čas. Pekný večer. Katarína 

1

Hezký dobrý den, Katarína

 

Vítejte v poradně a děkuji vám za důvěru.

Váše potíže s vyprazdňováním  souvisí s vašim myšlením a psychikou,S vašimi postoji k životu a určitým životním situacím.Vše je o vás a vašim vnitřním světem.

Hlavní úlohu hrají vaše strachy.Něco opustit,pustit ze života,nechat to odejít,nelpět a důvěřovat.

Emocionální blok – funkce střeva  má za úkol vylučovat vše,co je pro tělo nepotřebné,zácpa přímo souvisí s neschopností odpoutat se od starých myšlenek.které nejsou užitečné.

Prostřednictvím zácpy vám tělo říká,že je nejvyšší čas opustit staré názory,které už nejsou pro vás dobré.Udělej místo v sobě na něco nového.

Najděte si čas vyřešit v sobě strachy,vyčistit bloky,potlačené emoce,podívat se dovnitř sebe co tam máte s čím to souvisí a pracovat s tím.

Váš útvar v nose je o vaší lásce k sobě a sebehodnotě.Něco vám nejde pod nos.Souvisí to s plísní ve sliznicích.Kupte si DRAČÍ KREV je na všechno,můžete mazat postižená místa a nebo nakapat dvě kapky do sklenice vody a pít. Odplísní vás to,odkoví ,odparazituje a důkladně vyčistí nečistoty.Udělejte si důkladnou detoxikaci těla.Pijte bylinné čaje a šťávu z červené řepy

Pokud máte chuť a cítíte to tak,ráda vás provedu.Buď osobně u mne ve studiu Pohoda nebo dálkově přes messenger nebo whatsApp .Můžete zavolat na tel. + 420 602 795 216

Vedená terapie trvá 1 hodinu a cena je 50 eu i s poplatky.Platba na účet Kb.Vice info v kontaktech na www.prostepohoda.cz

Svůj život máte ve svých rukách a vy se rozhodujete jak to bude.Držím vám palce ať najdete cestu k sobě a otevře se vám to , co nevidíte. Se vším jde pracovat,vše se dá léčit,vše jde uzdravit.

S úctou a láskou

Regenerační studio – Pohoda

Životní Průvodce na cestě k sobě

Eva Krištofová

Odešlete dotaz anonymně

Odpověď vám mileráda zašlu na Váš e-mail. Nebude publikován veřejně.

Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů