Zmenit praci?

Vítám vás na mých stránkách, vítám vás v poradně. Zadejte otázku nebo dotaz.Pokud se chcete objednat ke konzultacI, sezení nebo terapii – zadejte do kolonky datum narození a  jméno. Pokud nechcete aby váš dotaz byl veřejný vyplňte si kolonku anonymně,můžete zanechat i tel.číslo.Naleznete na konci ve spodní části.Tento dotaz mi přijde automaticky na e-mail. a nebude publikován veřejně.Tato spolupráce je jen stručná a orientační.Děkuji za pochopení.

Zadejte jméno, přijmení,datum narození,tel.číslo.Podíváme se na to,co zatím nevidíte.

VLOŽENÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ SOUHLASÍTE S PODMÍNKAMI OCHRANY OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Děkuji vám za důvěru,spolupráci a objednávky.

534 zhlédnutí
1
Jana (anonymous)

Dobry den,vase stranky me zaujaly.Hledala jsem psych.priciny hemeroidu,ktere se mi ted znovu rozbolely.Mam fyzicky narocnou praci-zahradnice.Nemohu si vubec zorganizovat cas s rodinou kdyz prijdu domu.mam dve make deti.jsem tak unavena,ze bych potrebovala aspon 2hod.lezet ale jelikoz nemohu,tak se skoro vzdy pretahnu,zmatkuju a panikarim.co delat driv….Boli me zada z toho ruce.bedra a zub 2 rezak vzdy kdyz uz nemuzu.a ted zas ty hemeroidy.Nevim zda skoncit,protoze penize potrebujem a prijde mi ze nic jineho neumim.Nevim co dal.Moc dekuji za radu.

0

Hezký den,paní Jano

Děkuji vám za důvěru.V prvé řadě se po vás chce aby jste zpomalila tempo,které jste si nastavila

Hemeroidy jsou velký vnitřní tlak sama na sebe,který vyvíjíte,je to neuzavřená minulost na které si sedíte tímto tlakem vše jde do konečníku.Máte něco vypustit a to s láskou se toho zbavit

Velice se vám uleví.Zuby značí prokousat se nějakou životní situaci a vaše emoce,které nezvládáte jdou do řezáků,které bolí.Vše je o stresu,vnitřním tlaku a únavě.Jste v začarovaném kruhu….

Určitě bych vám doporučila On-line terapii.Vedu přes telefon.Navedu vás,čeho se zbavit,co si v sobě srovnat,jak se k tomu postavit….

Je důležité se spojit sama se sebou,nacitit se a vše vyleze s temnoty na povrch.Máte přetížené tlusté střevo s tím souvisí bolest páteře,tlaky,velká únava.Toxikujete dovnitř,tělo je bez energie.Pokud se rozhodnete spolupracovat,volejte na tel 602 795 216 domluvíme se osobně,co dál.Do konce dubna platí během pandepie 50% slevy na vedené on-line terapie.

Přeji vám pevné zdraví a nalezení cestě k sobě

S láskou a úctou

Regenerační studio Pohoda

Průvodkyně Životem

Inspirátorka Aktivačních Změn

Eva Krištofová

Odešlete dotaz anonymně

Odpověď vám mileráda zašlu na Váš e-mail. Nebude publikován veřejně.

Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů