Orientální a terapeutická diagnostika

preferuji diagnostiku orientální – pohledovou a pohmatovou.

Pohledová

Probíhá hned,jakmile vklouznete do mých dveří.

Pohmatová

Probíhá na lehátku,klient klidně leží,prodýchá se,uvolní,leží na bříšku a já si ho vyšetřím pohmatem,rexlexně,tlakem nebo akupresurně,vyšetřím meridány,daného klienta.Napojím se .S klientem si očíslujeme bolest od 1-5.Podle toho na vědomé úrovni pracuji.Vysvětluji podle energetických dráh,který orgán je v nerovnováze a proč,připojím duchovní a karmické důsledky.

Je to příjemné vyšetření,nemůsíte se bát,lépe se na vás napojím a pokračujeme v samoléčbě,je důležitá rovnováha a psychika klienta,vše probíhá v klidu a pohodě,hraje příjemná hudba.

 

dia1

Diagnostika – terapepeutická – automatická kresba.

Tato diagnostika probíhá pomocí automatické kresby,dle vašeho data narození.To znamená,že se napojím na svůj informační zdroj,se kterým komunikuje tzv.Chanelling – informační kanál,od vás dostanu informace,které potřebuji vědět.Vy nic kreslit nebudete,pracuji tady,já.Pokusíme se ,najít tímto způsobem,potíže ve vašem životě,zdraví,vztahy,finance,práce………..

Zdravotní stav – Vždy pomůže konzultace,lépe se na vás napojím.Je potřeba si ujasnit,co vlastně chceme řešit.

Partnerské vztahy – Zjistíme,co se vlastně ve vztahu děje a proč,jestli to chcete,jestli né,jak z toho ven.

Peníze,penízky,penízečky

Aby byly a čím dál víc,proč k tomu došlo,že je peněženka prázdná.Penízky jsou energie a pozitivní,je třeba si uvědomit,jaký vztah máme k penízkům a proč,jestli si sami neblokujem hojnost a nestyďme se za tuto nádhernou energií,vždyť penízky nám umožňují nádhernou svobodu a spokojenost,když chybí,nemáme tu spokojenost úplnou.Abychom byli v úplné rovnováze,musí fungovat zdraví,vztahy,práce,láska,harmonie a hlavně penízky………

Bydlení

Probereme,jak bydlíte a proč,jestli jste tak spokojeni,či nikoliv.Najdeme zony,které jsou pro vás škodlivé,odrušíme nebo uděláme drobné změny.

To vše se diagnostikuje pomocí automatické kresby a systému,který vám vyhovuje,záleží vždy na vás a vašem rozhodnutí,jestli chcete něco změnit.Já vás jen dovedu na správnou cestu,pak už musíte kráčet,vy sami.

 

dia2

Pak přichází léčení,náprava, odblokování,uvolnění, relaxace, opět záleží na tom, co nám vyjde na povrch, co se potřebuje vyčistit. Náprava, léčení, probíhá různymi způsoby, záleží na tom, jaký jste typ a jak to vyhovuje vám. S někým vedu konzultaci, někdo nemluví,někoho masíruji, někoho odblokuji nebo se jen dotýkám, určitých meridánu na těle a spustíme blok. Očista probíhá na několika úrovních najednou.

 

Vše, čím se zabývám, je na vědomé úrovni.Přijďte si to vyzkoušet a změnit hranice myšlení, stereotypů a hlavně bytí.