Co je to TKDM?

Je to zkušenost a hra,naše i dalších lidí s jednotou,s prožíváním naplnění v životě , s konáním zázraků,s otevřenou myslí,jednoduše s bytím takovým jaké je. Je to transformace mysli,rozšíření a následné zboření hranic.

tkdm1

Je to vidění skutečné reality,bez obalů a iluzí.To,co znali lidé již v dávných dobách, dnes začíná po malých částech vysvětlovat i věda – konkrétně kvantová fyzika – fyzika možností.

To nejzásadnější,co může díky TKDM získat je prozření a prožitek,že jste tvůrci-tvůrci svého života.A pokud toto pochopíte a prožijete a následně budete používat po celý svůj život,získali jste všechno – všechno po čem toužíte.

Toto je transformace,to je ta změna,to je zboření hranic,to je nová realita.Ta síla je ve vás,celé je to jen o vás – všichni jsme jedno,všichni jsme vším.Pohněme se a pohne se celý vesmír.

Zbavení se iluzí a práce v jiné realitě vyžaduje neustále procvičování a rozšiřování hranic vašich představ,jakmile se posunou vaše hranice,uvidíte jiný svět a vše se přetvoří tak, aby to odpovídalo vašim novým vzorcům a nastavení.

10947573_833506166691592_1748481365_n

Co od TKDM očekávat?

Jde pouze o jiný způsob pozorování,který může vytvářet a také vytváří fyzické změny v lidech a věcech.V okamžiku,kdy se vám mysl rozšíří natolik,že obsáhne realitu nového prožitku,už nikdy se její hranice nevrátí úplně do předchozího stavu starého nazíraní na svět.

To,co vždy existovalo,avšak nikdy jste to neviděli,se náhle stává zcela samozřejmým a stejně skutečným jako cokoliv ve vašem bezprostředním okolí.

Kolem nás je všechno – avšak pokud to nezapadá do našeho vnímání reality – nezobrazí  se nám to,je to pro nás neviditelné.Jakmile však posuneme hranice a nová realita se stane naší součásti,uvidíme na každém kroku důkazy o tom,že to tak je.

Toto je váš nový život,váš nový způsob myšlení.Proto tady mluvíme o transformaci a ne o technice či systému léčení.Je nutné to trénovat, jinak jste  se naučili  pěkně máchat rukama,což vám občas pomůže,ale téměř jistě život nezmění.Tréninkem se nám totiž boří a posouvají hranice a pak už to jde samo.

Jakmile celou svou bytostí uvěříme ,že je něco možné,bude to možné,i kdyby to pro všechny ostatní v tu chvíli bylo nemožné.

Osvoboď svou mysl,otevři svou mysl,nech to plynout. Je to na vás,šťastnou cestu na vlně synergie.

stažený soubor

 

Napsali:

Bc. Monika Vondrášková

Mgr. Pavel  Vondrášek