Podvědomí

Podvědomí ovlivňuje naší budoucnost. Měli bychom si uvědomit, že v celém „UNIVERZU“ i  zde na zemi funguje zákon přitažlivosti.

Co to znamená?

Vše co je podobné se přitahuje, takže to, co vyzařujeme k sobě přitahujeme, na co myslíme, to se nám děje a vrací neustále do života.

Myslíme-li na lásku – dostáváme lásku
Jsme-li uvnitř bohatí-přitahujeme bohatství a prosperitu
Myslíme-li si, že jsme chudí-tak penízky  utíkají a nemáte nic.

Je třeba si uvědomit, co chceme. Spousta lidí už, ví co nechce, ale jen velice málo lidí ví, co chce. A když na to přijdete je třeba za tím jít a hlavně vydržet až do úplného konce. Řešíte-li to, co musíte, jste pod tlakem, řešíte-li to co chcete, získali jste moc a svobodu!!! Je potřeba najít cestu aby to i fungovalo.

Práce s podvědomím

 1. Bezpečná komunikace se svým vlastním podvědomím, uvolnění z napětí.
 2. Schopnost využít svůj mozek k očistě těla, mysli, emoci, přání a touhy
 3. Něco změnit ve svém životě, uvědomění si něčeho, uvědomění si svých možností, své síly, touhy, moci a priority
 4. Hluboká relaxace a její efektivní využití své síly, svého dobra a přání
 5. Možnost efektivního řízení svého života k lepším zítřkům
 6. Odstranění životních bloků a destruktivních pocitů! Závist, lítost, zloba, strach, nenávist, křivda, strádání své a za jiné…

10947486_833501110025431_188068405_n

Kořeny práce s podvědomím vedou hluboko do naší mysli. Máme tam uloženo vše, co jsme kdy prožili, to dobré, ale i to zlé. Záleží jen na situacích. Také se stává, že některé prožitky si ukládáme a potlačujeme velice hluboko. Pak se Vám stává, že se nám některé zážitky a prožitky neustále vrací znovu a znovu do našeho života. Stáváme se, nespokojenými, podrážděnými a stále něco hledáme.

Možnosti využití:

Vyčistění od životních bloků: Strach, zlost, zloba, nenávist…..
Může to vést až ke spuštění samo destrukce. Emoce jsou záležitost velice křehká. Pokud v sobě potlačujeme nespokojenost a zlobu dlouhodobě, má to samozřejmě vliv na psychiku a posléze naše fyzické tělo. Může dojít k blokování energie a pak jen krůček k nemoci.
Zlepšená paměť Vybavování některých důležitých zážitků ze svého života, které jsou jinak vloženy hluboko v paměti. Zlepšování osobního života včetně duševního růstu.
Zlepšení spánku Noční můry, pocení, špatné dýchání, úzkost, strach, tlaky, stresy odejdou
Zlepší se učení a pamatování si Naše mysl se pročistí, uvolní, projasní. Po odblokování nastává pocit spokojenosti, radosti, lásky a harmonie.
Pokud v sobě dlouhodobě blokujete životní bloky, má to samozřejmě vliv i na naši cítění. Nejsme v harmonii a celistvosti

Při terapii Vás povedu, naučím Vás dívat se vnitřním okem, uvidíte barvičky, světlo, budete cítit brnění, mravenčení nebo teplo na těle. Ukážu Vám Váš virtuální svět, plný krásy a pohody. Po odstranění životních bloků se budete cítit jako by z Vás něco negativního odešlo. Uvolníte se a bude se Vám lépe dýchat. Najdete pocitu osvobození.

V čem může podvědomí pomáhat a léčit

 1. Pomáhá při zkouškách
 2. Dokáže si pamatovat, kdy a kde se program zapsal, umí dokonce některé situace předvídat a na ty nás intuitivně upozornit.
  Pomáhá při práci,myšlení
 3. Něco změnit ve svém životě, uvědomění si něčeho, uvědomění si svých možností, své síly, touhy a moci
 4. Je jím možné odblokovat závislost, fobie, stres, bloky.
 5. Je to velmi mocná síla. A pokud máme podvědomí zablokované, tak nekráčíme v životě jednoduchou cestu, ale vždy nám život něco připraví navíc.DALŠÍ ZKOUŠKY.

podvedomi1
Podvědomí – je v současné době rozšířený výraz pro to, co psychologové označují jako nevědomí. Oba tyto výrazy významem v podstatě splývají, ale nevědomí je přesnější, protože my o procesech a asociacích, které se v něm odehrávají, skutečně nevíme a vědomě je lze jen těžko ovlivnit. Podle Sigmunda Freuda v našem podvědomí vzniká jakýsi nevysvětlitelný odpor k něčemu, někomu, který pokud se pokusíme překonat, ignorovat, se přetransformuje do jiného pocitu a nás pak například bolí hlava, jsme unavení, máme melancholickou náladu, vytrácí se radost, popřípadě se chováme podivně až nevysvětlitelně. V našem podvědomí je vloženo velké množství informací, vzpomínek, pocitů, emocí, postřehů, asociací i podprahových vjemů. Podvědomí vyvolává naše pocity nálady, nevysvětlitelné názory na věc. Podvědomě reagujeme na podněty.

Všechno to, co je v něm obsaženo se propojí a dá nám výsledek, který poté ovlivní naše racionální rozhodnutí. Způsobuje to tzv.šestý smysl.
Tak jsem Vám trošičku přiblížila vědomosti podvědomí,nebo-li nevědomí. Dalo by se o tom napsat spousty. Důležité je to pochopit a něco s tím udělat, pokud Vaše mysl nepracuje tak, jak byste si přáli. U mne najdete klid, prostor a porozumění pro konzultaci, popřípadě odblokování životních bloků a pročištění čaker-energetických kanálků.

Na co se můžu těšit?

Pracuji s celkovým zharmonizováním těla a mysli, používám své zaručené a vyzkoušené metody, které praktikuji několik let. Samozřejmě jsem si vším sama prošla a vyzkoušela na sobě, abych pochopila a pocítila na SOBĚ.

Provádím terapii tam kde je třeba. Používám reflexologii, akupresuru, harmonizaci těla a mysli,kvantové léčení,psychoanalýzu, prožitkové terapie hrou s TKDM, emoční psychologii s transformaci života, PRACUJI S BUNĚČNÝM POLEM,KVADRANTEM BUŇKY,epigenetickým kodem DNA a genovými těly,Někde je zapotřebí kombinovaných terapií,DLE DATUMU NAROZENÍ KLIENTA.

 

 

Klient může sedět,ležet i stát a přijímá kvantovou vlnu léčení kontaktně nebo nekontaktně vždy je to na domluvě, změknou měkké tkáně, začne pracovat metabolismus, tělo se uvolní a není v křeči. Začnu pracovat s horním lymfatickým systémem a rozproudíme vodu v těle. V lymfě se drží mentální toxiny (negativní myšlenky), které nás trápí a vznikají bloky. Při terapii klient cítí různé vjemy,vše spolu konzultujeme a pracujeme až do úplného závěru,kdy se klient cítí uvolněný a v pohodově. Plný síly a rozhodnutí sám na sobě dostatečně pracovat s lehkostí své vlastní.

Přijďte si to  vyzkoušet, do REGENERAČNÍHO STUDIA-POHODA.

Těším se na vás.