Pohlavní orgány souvisí s mateřstvím a jejich největší funkci je rozmnožování. Duchovní medicína je podobného názoru,podle ní se na pohlavních orgánech odráží naše vnitřní vnímání na partnera a působení rodičů na dítě. První ženu,kterou pozná dítě je matka a prvním mužem je otec. Již tady se může zrodit budoucí nefunkčnost pohlavních orgánů.

Stačí,neumožníme-li svému dítěti poznat první rodičovskou lásku,neuvidí-li dítě,že si jeden druhého vážíme ,jak se navzájem hladíme a podporujeme,naopak stačí velmi málo ,aby si naše dítě myslelo,že je na obtíž a že nám stojí v cestě.

Pokud nebudeme zavírat oči před realitou a podíváme se na stav pohlavních orgánů – výtoky trpí snad každá druhá žena,poruchy cyklu taktéž a ten kdo srovná cyklus hormony ,ten ho v pořádku nemá,stále víc přibývá neplodnosti,rakoviny.Co to asi může znamenat.

Znamená to jen to,že náš partnerský život je ve velmi špatném stavu,je potřeba něco změnit. Snažme se ,alespoň každý z nás něco málo změnit.Važme si svých partnerů i když to vždy nemusí být lehké,pamatujte si nikdy nedostaneme nic,co nám nepatří.

Z oblasti karmatologie je známo,že k sobě mohou být přivedeni jen lidé,kteří se mají od sebe něčemu naučit nebo si něco dořešit z minulosti.
Věřte tomu,že mnohem lepší pro Váš budoucí život bude žít se svým partnerem a snažit se vyřešit vše,co mezi Vámi stojí.

Utíkáme-li před životem bude to na nás časem vidět.
Život nás poznamenává hormonální poruchou cyklu.
Tuto poruchu poznáme nad horním rtem a to , vodorovnou vráskou.